Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

koltuk-yikamaEvlerimizde ve işyerlerimizde en çok vakit geçirilen yerler koltuklarımızdır, bu yüzden belirli zamanlarda koltuklarımızın yıkama işlemine tabi tutulmaları gerekir, maksimum 6 ayda bir yıkatırsanız koltuğunuz yeni alınmış gibi temiz durur ve kumaşın ömrünü uzatır.

Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza GARANTİ VERİYORUZ.

Koltuk kumaşları bakteri ve kir tutmaya çok elverişlidir. Bunu bir gömlek gibi düşünün nasıl ki giydiğiniz bir gömleği ikinci sefer temizleyip giyiyorsak aynı şekilde koltuklarımızıda belirli periyotlarla yıkamamız gerekmektedir. Belirli periyotlarla yıkanmayan koltuklarda aşırı derecede bakteri ve mikrop birikeceği gibi leke ve kirler kumaşın ipliğine uzun süre temas etmesi halinde kumaşa işler ve temizlenmesi dahada zorlaşır ve eski rengine birdaha geri dönmeye bilir sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığınıda riske atar.

Koltuk yıkama en kötü ihtimalle yılda iki kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belirli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olucaktır aynı zamanda kullanım ömrüde artıcaktır.

Bizim tavsiyemiz koltukların yılda 2 defa yıkanmasıdır. Yılda bir kere yıkanan koltukların lekeleri kumaşın içine işlemesi engellenmiş olacaktır.